Loading...

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2013 yılında iyi güvenlik hizmeti veren şirket olma hedefiyle yola çıkan Foşa Dijital müşteri odaklı yaklaşımının doğal  sonucu olarak kısa sürede sektörde adından söz ettirmeye başladı. 

Foşa Dijital altyapıya verdiği önem, tam koruma prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, yüzlerce üst düzey kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

Foşa Dijital profesyonel ekipler tarafından yapılan risk analizleri sonucu ihtiyaca uygun teknolojik alt yapıyı oluşturur ve var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir.

Foşa Dijital oluşturduğu profesyonel kadrosuyla  müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Günümüzün vazgeçilmez ihtiyacı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda gerek bireysel gerekse kamu ve özel kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmek ve elektronik güvenlik sistemleri konusunda dünyadaki en son gelişmeleri takip etmek.

VİZYONUMUZ

Güvenlik sektöründe lider olmayı, bu amaçla her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, tüm sosyal paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak sureti ile müşterilerimizin tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.